Dyck Anthonis van - napodobitel, pravděpod. 2 pol. 18. stol.
Panna Maria s Ježíšem a donátorem, nesignováno, olej/plátno fixované na druhotném plátně, 108 x 103 cm, lehce poškozená malba, rám (Šm)
Přiloženo vývozní povolení
10.03.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 30.000,-
CZK 45.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-
Přiloženo vývozní povolení
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |